14.9 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

Dzielnicowi uratowali desperata. Zdążyli w ostatniej chwili

REKLAMA

Liczyła się każda sekunda. Dwaj dzielnicowi z Jasienicy Rosielnej w powiecie brzozowskim pierwsi dotarli na miejsce. W łazience mieszkania znaleźli rannego 26-latka, który zranił się ostrym narzędziem. Policjanci musieli szybko powstrzymać masywny krwotok.

Wszystko działo się w środę (28/05) około godz. 18. Oficer dyżurny brzozowskiej komendy odebrał zgłoszenie o mężczyźnie, który chciał targnąć się na własne życie, zranił sobie rękę. Na miejsce skierowano pogotowie i najbliższy patrol.

Po kilku minutach dzielnicowi wpadli do mieszkania. W łazience znaleźli rannego mężczyznę, który mocno krwawił. Policjanci natychmiast przystąpili do działania. Założyli opaskę uciskową i opatrunek, który zatamował krwotok. Chwilę później dotarła załoga karetki. Desperat trafił do szpitala, pod opiekę lekarzy.

Gdyby nie szybka akcja policjantów, doszłoby do tragedii.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj