13.7 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Chciał się popisać. Dachował nie swoim jeepem

REKLAMA

17-latek chciał się popisać przed kolegą i zrobił coś, co może go słono kosztować. Złamał prawo i to w kilku punktach. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

O północy z soboty na niedzielę (17/18.07) policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku na ul. Rzeszowskiej w Brzozowie. Na miejscu patrol zastał przewróconego jeepa do góry kołami oraz dwóch młodzieńców. Jeden z 17-latków wymagał pomocy lekarskiej. Został opatrzony na miejscu przez załogę karetki.

Jego rówieśnik, któremu nic się nie stało opowiedział, że razem z kolegą byli pasażerami auta, a kierowca uciekł. Wkrótce jednak postanowił mówić prawdę. Przyznał się, że to on kierował autem.

Policjanci ustalili, że młodzieniec nie ma prawa jazdy, a do tego jest pijany. Alkomat wykazał 1,5 promila w jego organizmie. Wyszło też na jaw, że samochód zabrał bez wiedzy właściciela, a także rodziców, u których auto było garażowane.

17-latek dodał, że chciał zaimponować nowo poznanemu koledze. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj