19.4 C
Rzeszów
niedziela, 14 kwietnia, 2024

Groził matce siekierą i atakował policjantów. Miał jeszcze coś na sumieniu

REKLAMA

Chciała dla niego jak najlepiej, ale kiedy tylko usłyszał napominanie matki, chwycił za siekierę i groził, że ją uciszy. 32-latek z Brzozowa był agresywny także wobec policjantów. W efekcie został aresztowany na trzy miesiące. Okazało się, że ma więcej przestępstw na sumieniu. W domu prowadził plantację marihuany.

Matka zachowaniem swojego syna była przerażona. Wybiegał z domu na ulicę i wezwała policjantów. Widok patrolu, nie uspokoił agresora. W trakcie zatrzymania mężczyzna groził policjantom, wyzywał ich oraz naruszył ich nietykalność cielesną.

32-latek trafił do aresztu. Na razie spędzi w nim 3 miesiące, ale ta odsiadka może znacznie się przedłużyć. Prokurator zarzuca mu całą serię przestępstw: znęcanie się nad matką, znieważenie funkcjonariuszy, a także posiadanie i wytwarzanie narkotyków.

Podczas akcji, policjanci odkryli, że mężczyzna prowadzi w domu nielegalną plantację konopi indyjskich. Znaleziono 29 sadzonek oraz ponad 200 g marihuany.

Mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe. Grozi mu teraz do 12 lat więzienia.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj