20 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Broń, narkotyki i luksusowe torebki. Wielka obława policji

REKLAMA

Sprzedawał narkotyki i inwestował w luksusowe torebki? To możliwe. Policja przeprowadziła nalot na 49-latka z powiatu kolbuszowskiego. Chwilę wcześniej zaopatrzył dwóch klientów w pokaźną ilość białego proszku.

Trzeba przyznać, że to była koronkowa akcja. Udział w niej brali policjanci z Wydziały Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz kolbuszowskiej komendy.

Zaczęło się od nieprzypadkowej kontroli na drodze w Kolbuszowej. Zatrzymano audi, którym podróżowali – 35-latek z powiatu sandomierskiego oraz 47-latek z rejonu Tarnobrzega. Na tylnej kanapie leżała papierowa torba, a w niej woreczki z białym proszkiem. Okazało się, że to narkotyki.

Mundurowi ustalili, gdzie mężczyźni zaopatrzyli się w towar. Druga część akcji przeniosła się do domu sprzedawcy – 49-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego.

Podczas przeszukania domu znaleziono kolejne woreczki z środkami odurzającymi. Dodatkowo, w jednym z pomieszczeń znajdowały się ogromne ilości ubrań, kosmetyków i torebek luksusowych marek.

Przeszukanie zrobiono również w domach kierowcy i pasażera audi. U 47-latka ujawniono 8 woreczków z białym proszkiem, woreczki z suszem roślinnym oraz wagę elektroniczną, a dodatkowo pistolet i amunicję.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad kilogram narkotyków. Cała trójka została zatrzymana.

Wszyscy mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty. 35-latek i jego 47-letni znajomy odpowiedzą za posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Natomiast 49-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oprócz posiadania narkotyków, odpowie także za ich udzielanie. Panowie – decyzją sądu – najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj