10.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Biznesmen zabił modelkę w Tajlandii i użył Tłumacza Google, aby pomóc pozbyć się ciała. Media: sprawcą jest Polak

REKLAMA

Apartament w Bangkoku w Tajlandii. Kamery z monitoringu pokazują młodą parę turystów. Są szczęśliwi i wydają się zakochani. Kilka dni później na nagraniach jest tylko on. Jego partnerka leży martwa w pokoju, a obok niej piła, którą mężczyzna chciał rozczłonkować ciało.

O dramacie jak z horroru piszą media na całym świecie. Ofiarą jest 24-letnia ukraińska modelka, Alona Sawczenko. Podejrzanym – 25-letni biznesmen Jan Jerzy Ł.-F. Media podają, że to Polak. Według ustaleń dziennikarzy, mężczyzna miał zarejestrowaną firmę reklamową w Londynie.

Historia pełna tajemnic rozpoczęła się 29 kwietnia, kiedy para zameldowała się w luksusowym apartamentowcu w Bangkoku. Na nagraniach monitoringu widać, że łączy oboje gorące uczucie. Spacerują, trzymają się za ręce, rozmawiają.

Jednak po pewnym czasie dzieje się coś potwornego. Pracownicy apartamentowca dokonują przerażającego odkrycia. W wynajmowanym mieszkaniu znajdują okaleczone ciało Alony. Zwłoki na łóżku są w kałuży krwi i są niemal poćwiartowane. Obok znajduje się 60-cm ręczna piła.

Partner kobiety ulotnił się z miejsca zdarzenia. Na nagraniu z kamer widać go samotnego z walizką w ręku. Mężczyzna wsiadł do taksówki i poprosił o zawiezienie do kasyna. Czuć było od niego alkohol. Podczas jazdy wdał się w dyskusję z kierowcą. Używał Translatora Google. To przy jego pomocy poprosił szofera o pomoc w dalszym rozczłonkowaniu ciała i pozbyciu się go. Zaoferował za to 40 euro.

Zaniepokojony kierowca zgłosił sprawę policji. 25-latek został zatrzymany na przejściu granicznym z Kambodżą.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj