6.5 C
Rzeszów
piątek, 19 kwietnia, 2024

Groza na leśnej drodze. Ogień wyskoczył spod podłogi!

REKLAMA

Chwile grozy przeżył kierowca i dwóch jego pasażerów w potężnym SUV-ie dodge RAM. Podczas jazdy w aucie wybuchł pożar. Płomienie wydobywały się spod podłogi. Wkrótce cały samochód zamienił się w kulę ognia.

Wszystko działo się późnym popołudniem w Borownicy w gminie Bircza w powiecie przemyskim. Pojazd zapalił się podczas jazdy. Autem podróżowało trzech mężczyzn. Samochód ciągnął przyczepkę z drewnem.

Nagle spod podłogi buchnęły płomienie i dym. 32-letni kierowca natychmiast się zatrzymał i razem ze swoimi pasażerami – 24 i 50-latkie szybko opuścili pojazd. Mężczyźni bali się zbliżyć do samochodu, bo środku zamontowana była butla z gazem. W każdej chwili mogło dojść do eksplozji.

Wkrótce na miejsce dotarli strażacy, którzy ugasili płonące auto. Udało się uratować przyczepkę z ładunkiem, ale dodge spłonął doszczętnie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj