12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Jeleń przepłynął zatokę i wpadł na plażę pełną turystów

REKLAMA

Te chwile na długo pozostaną w pamięci turystów wypoczywających w niedziele nad Jeziorem Solińskim. – Najpierw zobaczyłem wielki łeb z rogami płynący w naszym kierunku. Ku naszemu zdziwieniu jeleń wyskoczył na brzeg i pędził prosto na ludzi. W ostatniej chwili matki odciągnęły dzieci, aby je nie stratował – opowiada świadek niecodziennego zdarzenia w Zawozie.

W upalny dzień plaża była pełna biwakowiczów. Panował wielki gwar. Nagle wszyscy przekonali się, że są królestwie dzikiej przyrody. W lesie po drugiej stronie jeziora wataha wilków osaczyła potężnego jelenia. Rogacz salwował się dramatyczną ucieczką. Jedyne co mu pozostało, to wskoczyć do wody i płynąć przed siebie. Był tak zdeterminowany, że nie obawiał się tłumu ludzi. Wyskoczył na brzeg i zrobił kilka susów.

– Skoczył na kocyk, na z którego w ostatniej chwili uciekły dzieci. To trwało sekundy. Pognał przed siebie i zniknął – opowiadał nam świadek zdarzenia.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziś do naszej wypożyczalni przypłyną no właśnie jeleń

Opublikowany przez Marina Zawóz Niedziela, 5 lipca 2020

[yop_poll id=”31″]

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj