22 C
Rzeszów
piątek, 19 sierpnia, 2022

Najnowsze

Jeleń przepłynął zatokę i wpadł na plażę pełną turystów

Te chwile na długo pozostaną w pamięci turystów wypoczywających w niedziele nad Jeziorem Solińskim. – Najpierw zobaczyłem wielki łeb z rogami płynący w naszym kierunku. Ku naszemu zdziwieniu jeleń wyskoczył na brzeg i pędził prosto na ludzi. W ostatniej chwili matki odciągnęły dzieci, aby je nie stratował – opowiada świadek niecodziennego zdarzenia w Zawozie.

REKLAMA

W upalny dzień plaża była pełna biwakowiczów. Panował wielki gwar. Nagle wszyscy przekonali się, że są królestwie dzikiej przyrody. W lesie po drugiej stronie jeziora wataha wilków osaczyła potężnego jelenia. Rogacz salwował się dramatyczną ucieczką. Jedyne co mu pozostało, to wskoczyć do wody i płynąć przed siebie. Był tak zdeterminowany, że nie obawiał się tłumu ludzi. Wyskoczył na brzeg i zrobił kilka susów.

– Skoczył na kocyk, na z którego w ostatniej chwili uciekły dzieci. To trwało sekundy. Pognał przed siebie i zniknął – opowiadał nam świadek zdarzenia.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziś do naszej wypożyczalni przypłyną no właśnie jeleń

Opublikowany przez Marina Zawóz Niedziela, 5 lipca 2020

[yop_poll id=”31″]

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
22 ° C
25.4 °
20.5 °
67 %
3.1kmh
0 %
pt.
25 °
sob.
33 °
niedz.
30 °
pon.
32 °
wt.
31 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu