30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Zbadaj się i wygraj nagrodę

REKLAMA

Wykrycie zmian chorobowych na bardzo wczesnym etapie pozwala szybko podjąć odpowiednie leczenie i daje duże szanse na pełny powrót do zdrowia. Tylko tak można pokonać raka. W Rzeszowie ruszyła teraz akcja profilaktyczna – bezpłatnych badań dla pań 50+. Można zadbać o zdrowie, a przy okazji wygrać nagrodę.

To już IX edycja akcji Rak a Zdrowie. Oferta skierowana jest do pań w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały profilaktycznej mammografii. Teraz mogą to zrobić za darmo i bez skierowania.

Badania wykonywane są w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek w godz. 8.00 – 18.00, w Pracowni Mammograficznej w Przychodni Specjalistycznej – Centrum Diagnostycznym przy ul. Fredry 9 w Rzeszowie.

Rejestracja odbywa się telefonicznie pod nr tel.:

  • 17 86 13 634
  • 17 86 13 605
  • 17 86 13 616

Zarejestrować można się również osobiście w Pracowni Mammografii lub w Rejestracji RTG.

Pracownia wyposażona jest w wysokiej jakości cyfrowy aparat mammograficzny. Badania są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla pacjentek, odbywają się w komfortowych warunkach.

Każda pacjentka, która wykona profilaktyczne badanie mammograficzne w dniach od 3.10.2022r. do 15.12.2022 r. i zakupi los w cenie 1 zł weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród m.in. produktów fitness, kosmetyków. Nagrodą główną w loterii jest ekspres do kawy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj