9.3 C
Rzeszów
środa, 21 lutego, 2024

Basen w Hadlach Szklarskich. Zabawa dla ochłody

REKLAMA

To świetne miejsce na upały. Jest basen, zjeżdżalnia, a nawet bulgoczące jacuzzi. A wszystko z doskonałym zapleczem. Nowy kompleks rekreacyjny w Hadlach Szklarskich w powiecie przeworskim to miejsce godne polecenia. Z Rzeszowa jedzie się tu 35 minut.

Basen w Hadlach Szklarskich działa w miejscowym Zespole Pałacowo-Parkowym. Obiekt to duma całej gminy. Oddano go do użytku w 2021 r. Ale dopiero latem 2022 r. wystartował otwarty basen. Zagląda tu coraz więcej osób i to nie tylko z okolic. Przyjeżdżają amatorzy pluskania także z bardziej odległych miejscowości. Także z Rzeszowa. Rzeszowianie liczą, że znajdą tu spokój i więcej przestrzeni niż na basenach ROSiR w swoim mieście. Często te oczekiwania się spełniają, bo zwłaszcza na tygodniu nie ma tu zbyt wielkich tłumów. Ale to może się szybko zmienić. Miejsce się po prostu podoba.

Wielkim plusem obiektu jest zjeżdżalnia. Po plastikowej rynnie ślizgamy się nie do basenu ale do płytkiej niecki, która jest hamownią. To świetna atrakcja nawet dla mniejszych dzieci, które po prostu nie lubią się zbytnio zanurzać.

Do tego maluchom z pewnością spodobają się dwa wodne place zabaw. Jest też suchy plac zabaw z huśtawkami. Są również dwie okrągłe wanny, w których można skorzystać z zalet jacuzzi. Bulgoczące, wirujące bąbelki wody masują nam ciało. Ponoć przyspiesza to cyrkulację krwi, co ma stymulować nasz organizm, aby pozbywał się toksyn i chłoną tlen. Do tego taki masaż łagodzi zmęczenie, zmniejsza obrzęki i ból. Jednym słowem – RELAKS.

Zaletą obiektu jest jego zaplecze. Wszystko jest nowe i nowoczesne. Są szatnie z szafkami, w których można zostawić rzeczy osobiste, aby się nie zgubiły. Są też prysznice i suszarki do włosów. Na miejscu działa bar. Przy stoliku pod wiatą można przyjemnie napić się kawy i przekąsić coś dobrego.

Cena wstępu jest jednakowa dla dzieci (powyżej 3 lat) i dorosłych. Przy wejściu otrzymujemy elektroniczną opaskę, którą przykładamy do bramki przy wejściu.

Basen w Hadlach Szklarskich godziny otwarcia i cennik

Godziny Cena
9:00 – 20:00 22 zł
16:00 – 20:00 20 zł
Cennik 2023 r. Basen czynny jest w godz. 9:00-20:00. Nie ma biletów ulgowych. Dzieci do lat 3 – wstęp wolny, za szafkę dopłata 2 zł.

Basen w Hadlach Szklarskich
Basen w Hadlach Szklarskich | Fot. Inres24.pl
Basen w Hadlach Szklarskich
Basen w Hadlach Szklarskich. Jacuzzi | Fot. Inres24.pl
Basen w Hadlach Szklarskich
Basen w Hadlach Szklarskich. Wodny plac zabaw | Fot. Inres24.pl
Basen w Hadlach Szklarskich
Basen w Hadlach Szklarskich. Tu mogą pluskać się maluchy | Fot. Inres24.pl
Basen w Hadlach Szklarskich
Basen w Hadlach Szklarskich. Zjeżdżalnia | Fot. Inres24.pl

Zobacz też:

Znów można pluskać się na otwartych basenach. Po ile bilety?

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj