2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Awantura na ulicy. Jeden kierowca trafił do szpitala, drugi na komendę

REKLAMA

I po co takie nerwy? Czy warto było aż tak bardzo się złościć? W Mielcu jeden kierowca zajechał drugiemu drogę. Doszło do awantury i rękoczynów.

Wszystko się działo na ul. Sienkiewicza w Mielcu. Kierujący skodą fabią, zajechał drogę kierującemu volkswagenem. Mężczyzna podbiegł do samochodu, wybił szybę boczną i kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w głowę. 31-letni pokrzywdzony zaraz po zdarzeniu został zabrany do mieleckiego szpitala.

Działania policjantów szybko doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego zdarzenia. To 35-letni mieszkaniec Mielca. Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut popełnienia dwóch występków o charakterze chuligańskim, uszkodzenia szyby w pojeździe oraz uszkodzenia ciała pokrzywdzonego.

Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstw i złożył wyjaśnienia. Swoje agresywne zachowanie wobec innego kierowcy tłumaczył nieodpowiednim zachowaniem kierowcy volkswagena na drodze.

Prokurator zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za popełnione przestępstwa 35-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj