15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

Atak zimy. Paraliż na lotniskach

REKLAMA

Z powodu śnieżycy 2 grudnia na lotnisku w krakowskich Balicach wstrzymano operacje lotnicze. Zimowy walec przetacza się także przez sąsiednie kraje. Trudne warunki są w Czechach. Chaos panuje w Niemczech. Z Rzeszowa odwołano samolot.

W Krakowie w sobotę do godz. 18 odwołanych zostało kilkadziesiąt połączeń m.in. do Amsterdamu, Podgoricy, Monachium, Mediolanu i Frankfurtu.

Trudne warunki panują nie tylko w Polsce. Śnieżny chaos panuje także w Niemczech, szczególnie w Bawarii. Z Rzeszowa odwołano w niedzielę zaplanowany rejs do Monachium (godz. 13:20). Nie przyleci także samolot z Monachium do Rzeszowa.

W południowych Niemczech spadło aż 45 centymetrów świeżego śniegu! Według meteorologów były to najcięższe opady śniegu od 2006 roku!

Sparaliżowane zostało monachijskie lotnisko. Media obiegły zdjęcia luksusowego odrzutowca Cessna, który obciążony zwałami śniegu na ogonie sam podskoczył dziobem do góry. Na ziemię musieli sprawdzić go strażacy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj