20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Atak wandali na dom w Przysietnicy. Podczas ucieczki dostali nauczkę

REKLAMA

O świecie 34-latek obrzucił dom kamieniami w Przysietnicy pod Brzozowem. Powybijał w oknach szyby, a potem wskoczył do mazdy, którą kierował jego 18-letni wspólnik. Mężczyźni daleko nie uciekli. Po chwili ich auto zaliczyło kraksę.

Policjanci zgłoszenie o demolce dostali o 5 rano. Jadąc na miejsc zauważyli rozbity samochód. Okazało się, że 18-letni kierowca nie ma prawa jazdy i jest pijany. Podobnie jak jego pasażer, który trzymał się za poranioną głowę.

Ranny mężczyzna zachowywał się agresywnie i wulgarnie w stosunku do policjantów oraz ratownika, który go opatrywał. Potem zaatakował medyka w karetce.

Okazało się, że obrażenia nie są poważne. Obaj zatrzymani trafili do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu Usłyszeli zarzuty. Obydwaj odpowiedzą za uszkodzenie mienia. Ponadto młodszy z nich odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień oraz spowodowanie kolizji, a 34-latek za znieważenie policjantów i ratownika medycznego oraz naruszenie jego nietykalności cielesnej. Czeka ich sąd.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj