12.3 C
Rzeszów
czwartek, 13 czerwca, 2024

Atakował tasakiem i mógł zabić. Jego ofiara trafiła do szpitala

REKLAMA

Prawdziwy koszmar przeżył 47-latek w Przemyślu. Została zaatakowany kuchennym tasakiem. Z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali napastnika. To notowany już wcześniej awanturnik. Teraz odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Wszystko działo się nocy z 27 na 28 maja. Przed godz. 23 policjanci zostali powiadomieni o zranionym mężczyźnie, który prawdopodobnie został zaatakowany tasakiem kuchennym. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany patrol.

Funkcjonariusze pierwsi dotarli na miejsce zdarzenia. Od razu zajęli się poszkodowanym i go opatrzyli. Starali się też wydobyć od niego jak najwięcej informacji na temat tego, co się stało. Przede wszystkim chcieli owiedzieć się, kto go zranił.

Poranione ciało 47-latka przeszywał wielki ból i karetka zabrała go do szpitala. Ofiara nie potrafiła powiedzieć jak sprawca się nazywa, ale zdołała opisać jego wygląd. Podała kilka charakterystycznych szczegółów.

Policjanci przejrzeli kamery z monitoringu i wytypowali podejrzanego. Okazało się, że to 30-latek, dobrze im znany z wcześniejszych interwencji.

Jeszcze tej samej nocy poszukiwany znalazł się w rękach mundurowych. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu usłyszał w prokuraturze zarzuty.

Będzie odpowiadał za usiłowania zabójstwa. Sąd, na wniosek śledczych, zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za usiłowanie zabójstwa podejrzanemu grozi nawet dożywocie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj