30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Krwawe zajście pod „Koloseum”. 85-letni emeryt poranił nożem 28-latka

REKLAMA

We Frysztaku w środę doszło do krwawego zajścia. 28-latek został zraniony nożem. Policjanci zatrzymali napastnika. To 85-letni emeryt. Postanowiono mu zarzut usiłowania zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w okolicach pustostanu, o którym miejscowi mówią „Koloseum”. Gromadzą się tu miłośnicy biesiad pod chmurką. Właśnie tu doszło do nieporozumień między dwoma mężczyznami. Młodszy z nich otrzymał serię ciosów. Trafił do szpitala, cudem przeżył.

Policja szybko zatrzymała podejrzanego. Okazał się nim Stanisław Z. W piątek prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie seniora i sąd się na to zgodził. Za usiłowanie zabójstwa emerytowi grozi nawet dożywocie.

Mieszkańcy dotąd uważali Stanisława Z. za spokojnego starszego pana. Przypuszczają, że poszło o pieniądze. – Ponoć ktoś zabrał mu emeryturę. Zaczął szukać winnego – mówią miejscowi.

Sprawa jest badana przez prokuraturę. Podejrzany przyznał się do winy.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj