15.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej w Rzeszowie – ruszył nabór wniosków

REKLAMA

Miasto Rzeszów przystąpiło do programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” – edycja 2022.

Program skierowany jest do osób posiadających orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności oraz dzieci do 16 roku życia z niepełnosprawnością ze wskazaniami konieczności stałej opieki i współdziałania opiekuna w leczeniu, rehabilitacji i edukacji.

Celem programu jest wsparcie uczestników w wykonywaniu czynności dnia codziennego, poprawę funkcjonowaniu w życiu społecznym oraz przeciwdziałaniu dyskryminacji ze względu na niepełnosprawność.

Wnioski w sprawie przystąpienia do Programu można składać od dnia 28 marca 2022 r. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 26. Wszelkie informacje szczegółowe i druki są dostępne na stronie internetowej www.mopsrzeszow.pl

źródło: Urząd Miasta w Rzeszowie

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj