14.4 C
Rzeszów
poniedziałek, 24 czerwca, 2024

11-letnia Amelia z Rzeszowa w The Voice Kids

REKLAMA

Popularny muzyczny program Telewizji Polskiej – The Voice Kids ma młodą reprezentantkę z Rzeszowa. To 11-letnia Amelia Borkowska, wokalistka z Rzeszowskiego Domu Kultury. Pierwszy jej występ na antenie TVP2 podziwialiśmy 27 lutego. I poszło znakomicie! Jej występ oczarował jury i widzów. Dostała się do kolejnego etapu konkursu.

Młoda wokalistka była uczestniczką „Przesłuchań w Ciemno”. Jej prezentację oceniało czterech trenerów – Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona. Byli zachwyceni. Amelia zaśpiewała „What The World Needs Now…” – szlagier z 1965 r. po raz pierwszy zaśpiewany przez Jackie DeShannon.

Sam konkurs ma już kolejną edycję. Polega na rywalizacji uczestników o tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wokaliści, którzy przejdą eliminacje wstępne, trenowani będą i oceniani przez czterech topowych polskich artystów – trenerów, którzy podziela się z nimi swoim doświadczeniem.

Konkurs ma cztery główne etapy: Precastingi Produkcyjne, Przesłuchania w ciemno, Bitwy oraz Live Shows (odcinki na żywo).

Każdy Trener wybiera podczas „Przesłuchań w ciemno”, tylko na podstawie głosu, 13Uczestników, których weźmie pod swoją opiekę na pozostały okres trwania konkursu.

Amelia Borkowska to 11-letnia utalentowana wokalistka i pianistka, która jest laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w 2017 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Wilkowyja, gdzie do dziś doskonali swoje umiejętności pod okiem instruktora Katarzyny Pasierb. To, co wyróżnia Amelię spośród jej rówieśników to ciekawa barwa głosu, niezwykła swoboda improwizacji wokalnych w różnych stylach, jazzowy feeling oraz duża wrażliwość muzyczna.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj