2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Ben Stiller w Medyce i Rzeszowie! Aktor wspiera uchodźców

REKLAMA

Ta wizyta była wielką niespodzianką, która sprawiła ogromną radość. W centrum pomocowym w Medyce pojawił się słynny hollywoodzki aktor Ben Stiller (56 l.). Do bohatera niezapomnianych komedii natychmiast przytuliły się dzieci!

Ben Stiller jest ambasadorem Dobrej Woli UNHCR – Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw uchodźców. Swoją popularność wykorzystuje, aby zwracać uwagę na ważne problemy i wspierać akcje pomocowe. A teraz pomocy potrzebują uchodźcy, którzy cierpią z powodu wojny na Ukrainie.

Aktor przybył na Podkarpacie. Odwiedził magazyn w Rzeszowie, do którego spływa pomoc humanitarna wysyłana na Ukrainę. Zwiedził także przygraniczną Medykę, gdzie wciąż działa miasteczko pomocowe udzielające wsparcia wojennym uciekinierom.

– Na granicy w Medyce w Polsce spotkałem rodziny, które uciekły przed wojną na Ukrainie, pozostawiając bliskich, nie mając pojęcia, kiedy będą mogli wrócić do domu. Jestem pod wrażeniem przedstawicieli organizacji pomocowych jak bardzo są zaangażowani we wspieranie ludzi w ich podróżach – napisał na swoim Twitterze Ben Stiller.

Ben Stiller
Ben Stiller na Podkarpaciu | Fot. Twitter/Ben Stiller

Ben Stiller urodził się w Nowym Jorku. Jest nie tylko aktorem, ale również reżyserem i scenarzystą. O tym, co będzie robił w życiu wiedział już od najmłodszych lat. Już jako 15-latek trafił do telewizyjnej opery mydlanej CBS – Guiding Light. Był związany z MTV, a także z broadwayowską sceną. Międzynarodową sławę aktorską przyniosły mu liczne komedie:

  • Poznaj mojego tatę
  • Noc w muzeum: Tajemnica grobowca.
  • Sposób na blondynkę
  • Zoolander
  • Zabawy z piłką
  • Poznaj moich rodziców
  • Nadchodzi Polly.

Zobacz też:

Sean Penn w Rzeszowie chwali Polaków za otwarte serca dla uchodźców z Ukrainy

Sean Penn w Rzeszowie. „Nigdy nie widzieliśmy narodu, który tak bardzo otworzył swoje serca dla uchodźców”

Po 13 latach znów może mówić

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj