20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

83-letni kierowca zginął na A4. Wkrótce w pobliżu doszło do kolejnej tragedii

REKLAMA

83-letni kierowca zginął na A4 pod Dębicą. Wkrótce doszło do kolejnej tragedii. W korku, który utworzył się z powodu wypadku, zmarł mężczyzna, który podróżował busem.

Tragiczny wypadek na autostradzie koło Dębicy. 22 października po godz. 20 w okolicach miejscowości Wola Wielka, na pasie w kierunku Rzeszowa, dacia prawdopodobnie wpadła w poślizg. Uderzyła w bariery, odbiła się od nich wróciła na jezdnię. Wszystko działo się nagle i w auto uderzył rozpędzony citroen.

W wypadku zginął na miejscu 83-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, kierujący dacią. 64-letni kierowca citroena, mieszkaniec województwa lubelskiego, był trzeźwy i nie odniósł poważniejszych obrażeń.

22 października panowały kiepskie warunki jazdy. Jazdę utrudniał deszcz. Nie była to jedyna tragedia w tym miejscu. Prokuratura bada także przypadek 54-latka, który podróżował busem. Nagle zaczął dziwnie się zachowywać. Wysiadł z pojazdu i zemdlał. Jego życia nie udało się uratować. Mężczyzna wracał busem z pracy w Niemczech. Prokuratura podejrzewa, czy wpływ na zgon mogła mieć cukrzyca. Dokładne przyczyny ma wykazać sekcja zwłok.

wypadek na a14
Miejsce wypadku

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj