19.4 C
Rzeszów
sobota, 15 czerwca, 2024

8 osób rannych po zdarzeniu 3 aut w Suchorzowie.

REKLAMA

Jeden z kierowców przegapił „Stop”. Efekt? W wypadku w Suchorzowie pod Tarnobrzegiem doszło do zderzenia trzech aut, w którym ucierpiało aż 8 osób, w tym małe dziecko!

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 20, w Suchorzowie na drodze wojewódzkiej nr 985 z Tarnobrzega do Mielca. Z ustaleń śledczych wynika, że błąd popełnił kierujący audi, 23-letni mieszkaniec Krakowa. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”. Młodzieniec wyjechał przed jadącego od strony Mielca seata. Kierujący seatem, 20-letni mieszkaniec gminy Baranów Sandomierski, uderzył w tył audi, a następnie wpadł na barierę energochłonną. Audi siłą uderzenia zostało zepchnięte na przeciwległy pas ruchu i dostało się pod koła ciężarówki.

Wszystko rozegrało się w ułamkach sekund.

Pojazdy zostały rozbite. W wyniku wypadku do szpitali w Sandomierzu, Tarnobrzegu i Mielcu trafiło 8 osób. Z audi – kierowca, dwie pasażerki w wieku 22 i 47 lat oraz 2-letnie dziecko. Ranni zostali także kierowca seata oraz troje jego pasażerów – dwie kobiety w wieku 22 i 24 lat oraz 29-letni mężczyzna.

62-letni szofer z ciężarowego iveco miał więcej szczęścia i nie odniósł obrażeń. To on pierwszy pomagał poszkodowanym, zanim dotarły na miejsce profesjonalne służby ratunkowe. Mężczyzna ze zniszczonego audi wyciągnął dziecko.

Policjanci ustalili, że kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj