18.8 C
Rzeszów
niedziela, 23 czerwca, 2024

50 tysięcy testów i ponad tysiąc zakażeń. Gdzie choruje najwięcej osób?

REKLAMA

Na Podkarpaciu wykonano już prawie 50 tys. testów na koronawirusa. Dotychczas w regionie zakażenie potwierdzono u 1105 osób, ale 54 procent pacjentów z tej liczby wyzdrowiało. W poniedziałek sanepid odnotował 22 nowe przypadki, we wtorek – 8.

W poniedziałek dwie nowe infekcje potwierdzono w powiecie kolbuszowskim. 20 przypadków dotyczy powiatu jarosławskiego. We wtorek 8 nowych przypadków to:

  • 4 osoby z powiatu lubaczowskiego- 2 mężczyzn i 2 kobiety (izolacja),
  • 2 osoby z powiatu jarosławskiego- mężczyzna i kobieta ( izolacja),
  • 2 osoby z powiatu stalowowolskiego- 2 mężczyzn (hospitalizacja).

Powiat jarosławski to wciąż największe ognisko koronawirusa w regionie. Pandemia szczególnie dotknęła pracowników zakładów mięsnych. Zakażenie wykryto u ponad 200 osób. Aktualnie na

W poniedziałek sanepid ogłosił, że wyzdrowiało 21 kolejnych osób. We wtorek było 19 ozdrowieńców.

Niestety zmarła w szpitalu w Łańcucie kolejna osoba – mężczyzna z Rzeszowa, który był chory na Covid-19, ale jak zaznacza sanepid zakażenie nie było bezpośrednią przyczyną zgonu.

Dotychczas żadnych aktywnych przypadków nie notuje się w powiatach: dębickim, leskim, bieszczadzkim. Znów zielony na mapie (bez infekcji) jest powiat strzyżowski.

mapa koronawirusa 20 07

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj