20.5 C
Rzeszów
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Zaskoczenie na pokładzie Ryanaira. Nagle wszyscy pasażerowie dostali tort. Pana Maciej był 5-milinowym pasażerem!

REKLAMA

Maciej Pyra z Jarosławia okazał się 5 milionowym pasażerem linii Ryanair odprawionym na lotnisku Rzeszów-Jasionka!

We wtorek (29 listopada) w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka odprawiono 5-milionowego pasażera linii Ryanair. Szczęśliwcem okazał się Maciej Pyra, który tego dnia udał się w podróż ze stolicy Podkarpacia do Londynu.

– Szok i niedowierzanie! Zupełnie się tego nie spodziewałem. Kładę bagaże, a tu podchodzi pani i mówi, że jestem 5-milionowym pasażerem. W sumie cieszę się….- mówi zdziwiony pan Maciej, który ze swoją rodziną leciał do Londynu odwiedzić tatę. W planach ma też świąteczne zakupy i spotkania z przyjaciółmi. Wcześniej sam pracował w Anglii 10 lat i był stałym pasażerem Ryanaira.

Nie tylko uśmiech i gratulacje były nagrodą dla szczęśliwca. Pan Maciej otrzymał od linii lotniczej cenny upominek – voucher na dwa bilety z i do Rzeszowa w dowolnym kierunku obsługiwanym przez Ryanair. Skorzystali też inni pasażerowie rejsu do Londynu. Wszyscy zostali poczęstowani pysznym tortem!

Największy niskokosztowy przewoźnik w Europie zadebiutował w Rzeszowie w 2005 roku połączeniem do Londynu Stansted, w następnych latach poszerzając swoją ofertę o kolejne zagraniczne kierunku. Najwięcej osób w samolotach Ryanaira (433 tys.) podróżowało z i do Rzeszowa w 2018 roku.

– Mam nadzieję, że kolejne miliony pasażerów Ryanaira na naszym lotnisku będziemy odliczać jeszcze szybciej. Regularnie prowadzimy z przewoźnikiem rozmowy w celu uruchomienia nowych, atrakcyjnych połączeń – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

W sezonie zimowym 2022/23 irlandzki przewoźnik oferuje z Rzeszowa loty na sześciu trasach: Londyn Stansted (codziennie), Dublin (trzy razy w tygodniu) oraz Londyn Luton, Manchester, Bristol i East Midlands (po dwa razy na tydzień). Natomiast od czerwca do września 2023 r. dodatkowo będzie też latał do Zadaru.

Zobacz też:

Wybierz imię dla krecicy. Sześć propozycji

Nowy basen przy Matuszczaka w Rzeszowie. Takiego obiektu zazdrości nam cała Europa!

Panie z poczty uratowały seniora przed oszustwem

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj