6 C
Rzeszów
środa, 28 lutego, 2024

Zaskoczenie na pokładzie Ryanaira. Nagle wszyscy pasażerowie dostali tort. Pana Maciej był 5-milinowym pasażerem!

REKLAMA

Maciej Pyra z Jarosławia okazał się 5 milionowym pasażerem linii Ryanair odprawionym na lotnisku Rzeszów-Jasionka!

We wtorek (29 listopada) w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka odprawiono 5-milionowego pasażera linii Ryanair. Szczęśliwcem okazał się Maciej Pyra, który tego dnia udał się w podróż ze stolicy Podkarpacia do Londynu.

– Szok i niedowierzanie! Zupełnie się tego nie spodziewałem. Kładę bagaże, a tu podchodzi pani i mówi, że jestem 5-milionowym pasażerem. W sumie cieszę się….- mówi zdziwiony pan Maciej, który ze swoją rodziną leciał do Londynu odwiedzić tatę. W planach ma też świąteczne zakupy i spotkania z przyjaciółmi. Wcześniej sam pracował w Anglii 10 lat i był stałym pasażerem Ryanaira.

Nie tylko uśmiech i gratulacje były nagrodą dla szczęśliwca. Pan Maciej otrzymał od linii lotniczej cenny upominek – voucher na dwa bilety z i do Rzeszowa w dowolnym kierunku obsługiwanym przez Ryanair. Skorzystali też inni pasażerowie rejsu do Londynu. Wszyscy zostali poczęstowani pysznym tortem!

Największy niskokosztowy przewoźnik w Europie zadebiutował w Rzeszowie w 2005 roku połączeniem do Londynu Stansted, w następnych latach poszerzając swoją ofertę o kolejne zagraniczne kierunku. Najwięcej osób w samolotach Ryanaira (433 tys.) podróżowało z i do Rzeszowa w 2018 roku.

– Mam nadzieję, że kolejne miliony pasażerów Ryanaira na naszym lotnisku będziemy odliczać jeszcze szybciej. Regularnie prowadzimy z przewoźnikiem rozmowy w celu uruchomienia nowych, atrakcyjnych połączeń – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

W sezonie zimowym 2022/23 irlandzki przewoźnik oferuje z Rzeszowa loty na sześciu trasach: Londyn Stansted (codziennie), Dublin (trzy razy w tygodniu) oraz Londyn Luton, Manchester, Bristol i East Midlands (po dwa razy na tydzień). Natomiast od czerwca do września 2023 r. dodatkowo będzie też latał do Zadaru.

Zobacz też:

Wybierz imię dla krecicy. Sześć propozycji

Nowy basen przy Matuszczaka w Rzeszowie. Takiego obiektu zazdrości nam cała Europa!

Panie z poczty uratowały seniora przed oszustwem

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj