6.5 C
Rzeszów
sobota, 20 kwietnia, 2024

To były ułamki sekundy. 4-latek wbiegł pod samochód

REKLAMA

Wystarczył ułamek sekundy. Maluch bez namysłu wbiegł na drogę, a mama nie zdążyła go zatrzymać. Doszło do wypadku.

Wszystko działo się 28 lutego we wsi Niewistka koło Brzozowa. 4-latek był z mamą na spacerze. Chłopczyk nagle wbiegł na drogę wprost pod nadjeżdżające audi. Mama nie zdążyła zatrzymać malca.

Ranny chłopiec został zabrany do szpitala w Rzeszowie.

Samochodem kierowała 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

– Funkcjonariusze na miejscu wykonali czynności procesowe, sporządzili dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Pozwolą one na dokładne ustalenie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy do rodziców i wszystkich osób opiekujących się dziećmi o zwracanie na nie szczególnej uwagi. Czasem chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia i mieć tragiczne skutki. Bardzo ważne jest tłumaczenie dzieciom zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, aby uniknąć wszelkich niebezpiecznych sytuacji – uczula aspirant Joanna Baranowska z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj