16.2 C
Rzeszów
piątek, 24 maja, 2024

25-letnia Marysia z Łańcuta uprowadzona we Wrocławiu?

REKLAMA

Rodzina w mediach donosi, że 25-letnia Maria padła ofiarą pobicia, kradzieży, gwałtu, a także uprowadzenia. Prowadzone poszukiwania zakończyły się odnalezieniem kobiety w szpitalu w Niemczech. Sprawa jest bardzo zagadkowa. W internecie zamieszczono zbiórkę z apelem o pomoc dla poszkodowanej.

25-latka pochodzi z Łańcuta. Dwa tygodnie temu wynajęła mieszkanie we Wrocławiu na Osiedlu Psie Pole. Maria miała przyjechać w rodzinne strony na Podkarpaciu, ale nagle urwał się z nią kontakt.

Tuż przed zaginięciem – 25 lipca rano – Maria ostatni kontakt miała z koleżanką. To jej poskarżyła się, że ktoś coś dosypał do drinka, źle się czuje, że „jakiś dziwny typ grzebie w jej telefonie kopiuje jej dane z telefonu” – napisała siostra Marii na Facebooku, zamieszczając apel z prośbą o pomoc w poszukiwaniach.

Rodzina dowiedziała się o zaginięciu po pewnym czasie i 27 lipca zgłosiła zaginięcie w komendzie policji w Łańcucie. Następnego dnia 28 lipca zgłoszenie o zaginięciu odwołano. Maria została odnaleziona w Niemczech.

Według portalu GazetaWroclawska.pl – który powołuje się na rozmowę z rodziną – Maria skontaktowała się ze swoim ojcem z niemieckiego szpitala. Miała tam trafić w ciężkim stanie. W artykule czytamy, że „podczas rozmowy opowiedziała, że została związana jeszcze we Wrocławiu, brutalnie zgwałcona i okaleczona”.

W internecie pojawiła się zbiórka z prośbą o pomoc dla 25-latki.

„Zbieramy pieniądze na opłacenie Marysi powrotu do normalnego życia. Niestety została okradziona ze wszelkich oszczędności i kosztowności. Musimy zapewnić jej profesjonalną opiekę psychologiczną i psychiatryczną. Będziemy zajmować się poszukiwaniami sprawców na szeroką skalę co generuje duże koszty, poza tym Maria wymagała natychmiastowej pomocy lekarskiej dlatego musimy teraz pomóc jej finansowo by stanęła na nogi i miała siłę walczyć z tymi zwyrodnialcami” – czytamy w opisie zbiórki, która dostępna jest TUTAJ.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj