22 C
Rzeszów
piątek, 19 sierpnia, 2022

Najnowsze

Nie miał zapiętych pasów, miał za to narkotyki

Nie miał zapiętych pasów i miał za dużo na liczniku. Podczas kontroli okazało się, że ma jeszcze woreczek z suszem marihuany i młynek do jej mielenia. 22-latek przy okazji kontroli drogowej uzbierał całą listę paragrafów.

REKLAMA

22-letni mieszkaniec gminy Harasiuki został zatrzymany w miejscowości Dąbrówka w powiezie niżańskim. Przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, pędził swoim seatem o 28 km/h za szybko. Okazało się, że kierowca nie ma zapiętych pasów, a poza tym dziwnie wyglądały jego oczy.

– Czy coś pan palił? – pytali policjanci.

Młodzieniec przyznał, że dzień wcześniej wypalił skręta z marihuaną i rano przed kontrolą. Okazało się, że w w kurtce ma przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym i młynek do jego mielenia. 

Policjanci  zatrzymali mężczyznę celem pobrania krwi na zawartość narkotyków. Zatrzymali również prawo jazdy kierowcy, a seat został odholowany na parking strzeżony. 

22-latek będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie marihuany, przekroczenie dozwolonej prędkości i jazdę bez pasów bezpieczeństwa. 

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA

POGODA

Rzeszów
bezchmurnie
22 ° C
25.4 °
20.5 °
67 %
3.1kmh
0 %
pt.
25 °
sob.
33 °
niedz.
30 °
pon.
32 °
wt.
31 °

POPULARNE

Daj nam znać!

Masz ciekawy temat? Chcesz przekazać opinię na temat artykułu, albo sugestie dotyczącą naszej strony? Zapraszamy do kontaktu