30.6 C
Rzeszów
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Nie miał zapiętych pasów, miał za to narkotyki

REKLAMA

Nie miał zapiętych pasów i miał za dużo na liczniku. Podczas kontroli okazało się, że ma jeszcze woreczek z suszem marihuany i młynek do jej mielenia. 22-latek przy okazji kontroli drogowej uzbierał całą listę paragrafów.

22-letni mieszkaniec gminy Harasiuki został zatrzymany w miejscowości Dąbrówka w powiezie niżańskim. Przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h, pędził swoim seatem o 28 km/h za szybko. Okazało się, że kierowca nie ma zapiętych pasów, a poza tym dziwnie wyglądały jego oczy.

– Czy coś pan palił? – pytali policjanci.

Młodzieniec przyznał, że dzień wcześniej wypalił skręta z marihuaną i rano przed kontrolą. Okazało się, że w w kurtce ma przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym i młynek do jego mielenia. 

Policjanci  zatrzymali mężczyznę celem pobrania krwi na zawartość narkotyków. Zatrzymali również prawo jazdy kierowcy, a seat został odholowany na parking strzeżony. 

22-latek będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie marihuany, przekroczenie dozwolonej prędkości i jazdę bez pasów bezpieczeństwa. 

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj