9.4 C
Rzeszów
niedziela, 25 lutego, 2024

18-letnia Magda z Rzeszowa w telewizyjnym show „Hotel Paradise”

REKLAMA

Magda z Rzeszowa ma 18 lat. Jest uczennicą liceum, a w wolnych chwilach pracuje jako barmanka i wykonuje makijaże. Jest teraz najmłodszą uczestniczką telewizyjnego programu „Hotel Paradise”. Właśnie teraz trwa emisja odcinków 6 sezonu tego popularnego reality show.

Hotel Paradise to program telewizyjny prowadzony przez Klaudię El Dursi. Emitowany jest od ponad dwóch lat i cieszy się niesłabnącą widownią. Nie schodzi z anteny i powstają kolejne edycje. Teraz realizowana jest już 6 sezon show.

Teraz w programie pojawił się podkarpacki akcent i mamy komu kibicować. To nowa bohaterka – 18-letnia Magdalena, która pochodzi z Rzeszowa. Już zrobiła wielkie wrażenie na pozostałych uczestnikach programu, zwłaszcza na męskiej części.

Program to akcja, rywalizacja, uczucia i duże emocje. Nowa gwiazda z Rzeszowa z pewnością dostarczy dużą ich dawkę.

A kim jest Magda? Na co dzień uczy się, pracuje. Jak o sobie mówi: kocha wszystko, co związane ze sztuką. Sport traktuje rozrywkowo. Jest uzależniona od siłowni.

Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.35 na antenie TVN7. Przedpremierowe epizody z ekskluzywnymi dodatkami można zobaczyć w Playerze.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj