15.5 C
Rzeszów
sobota, 20 lipca, 2024

18-letnia Magda z Rzeszowa w telewizyjnym show „Hotel Paradise”

REKLAMA

Magda z Rzeszowa ma 18 lat. Jest uczennicą liceum, a w wolnych chwilach pracuje jako barmanka i wykonuje makijaże. Jest teraz najmłodszą uczestniczką telewizyjnego programu „Hotel Paradise”. Właśnie teraz trwa emisja odcinków 6 sezonu tego popularnego reality show.

Hotel Paradise to program telewizyjny prowadzony przez Klaudię El Dursi. Emitowany jest od ponad dwóch lat i cieszy się niesłabnącą widownią. Nie schodzi z anteny i powstają kolejne edycje. Teraz realizowana jest już 6 sezon show.

Teraz w programie pojawił się podkarpacki akcent i mamy komu kibicować. To nowa bohaterka – 18-letnia Magdalena, która pochodzi z Rzeszowa. Już zrobiła wielkie wrażenie na pozostałych uczestnikach programu, zwłaszcza na męskiej części.

Program to akcja, rywalizacja, uczucia i duże emocje. Nowa gwiazda z Rzeszowa z pewnością dostarczy dużą ich dawkę.

A kim jest Magda? Na co dzień uczy się, pracuje. Jak o sobie mówi: kocha wszystko, co związane ze sztuką. Sport traktuje rozrywkowo. Jest uzależniona od siłowni.

Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20.35 na antenie TVN7. Przedpremierowe epizody z ekskluzywnymi dodatkami można zobaczyć w Playerze.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj