28 C
Rzeszów
piątek, 19 lipca, 2024

Społeczność szkolna wstrząśnięta tragicznym wypadkiem, w którym zginęła Julia (†17)

REKLAMA

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…” – pisze społeczność szkolna I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie. To właśnie uczennica tej szkoły – 17-letnia Julia – zginęła w wypadku pod Rzeszowem. W zderzeniu samochodów śmierć poniósł także ojciec dziewczyny. Jej matka została ciężko ranna.

– „Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Julii – naszej uczennicy, koleżanki i przyjaciółki, która 1 lipca wraz z Tatą zginęła w wypadku samochodowym. Łączymy się w bólu z bliskimi Julii oraz składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Śpij spokojnie, Aniele piękny” – czytamy w poruszającym wpisie, która na swojej stronie zamieściła szkoła.

Tragedia to ogromny cios dla wszystkich, którzy znali ofiary. W sposób szczególny przeżywają ją nauczyciele, koledzy, koleżanki ze szkoły Julii. Beztroski czas odpoczynku i wakacji zamienił się dla nich w żałobę i rozpacz…

Do tragedii doszło 1 lipca w Borku Starym pod Rzeszowem. Rodzina – pochodząca z powiatu brzozowskiego – podróżowała audi. Nagle auto zderzyło się czołowo z hyundaiem. Na miejscu zginął 50-letnie kierowca audi oraz jego 17-letnia córka. 50-letnia pasażerka auta (żona kierowcy i matka dziewczyny) została zabrana do szpitala. Do szpitala trafił również 47-letni kierowca hyundaia.

Sprawę wypadku bada policja.

Inres24 w Google News

Obserwuj i bądź na bieżąco

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA

Fancyelements

Welcome to the future of building with WordPress. The elegant description could be the support for your call to action or just an attention-catching anchor. Whatever your plan is, our theme makes it simple to combine, rearrange and customize elements as you desire.

Start
Nowe
7dni
Szukaj