2.1 C
Rzeszów
czwartek, 7 grudnia, 2023

Społeczność szkolna wstrząśnięta tragicznym wypadkiem, w którym zginęła Julia (†17)

REKLAMA

„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą…” – pisze społeczność szkolna I Liceum Ogólnokształcącego w Brzozowie. To właśnie uczennica tej szkoły – 17-letnia Julia – zginęła w wypadku pod Rzeszowem. W zderzeniu samochodów śmierć poniósł także ojciec dziewczyny. Jej matka została ciężko ranna.

– „Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Julii – naszej uczennicy, koleżanki i przyjaciółki, która 1 lipca wraz z Tatą zginęła w wypadku samochodowym. Łączymy się w bólu z bliskimi Julii oraz składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Śpij spokojnie, Aniele piękny” – czytamy w poruszającym wpisie, która na swojej stronie zamieściła szkoła.

Tragedia to ogromny cios dla wszystkich, którzy znali ofiary. W sposób szczególny przeżywają ją nauczyciele, koledzy, koleżanki ze szkoły Julii. Beztroski czas odpoczynku i wakacji zamienił się dla nich w żałobę i rozpacz…

Do tragedii doszło 1 lipca w Borku Starym pod Rzeszowem. Rodzina – pochodząca z powiatu brzozowskiego – podróżowała audi. Nagle auto zderzyło się czołowo z hyundaiem. Na miejscu zginął 50-letnie kierowca audi oraz jego 17-letnia córka. 50-letnia pasażerka auta (żona kierowcy i matka dziewczyny) została zabrana do szpitala. Do szpitala trafił również 47-letni kierowca hyundaia.

Sprawę wypadku bada policja.

Najnowsze

Najnowsze

REKLAMA
Start
Nowe
7dni
Szukaj